Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z ekonomiky

Garantujú kvalitu projektu a nízku cenu

Garantujú kvalitu projektu a nízku cenu
insert_photoGarant projekt

V období, keď prebieha výzva na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok z Programu rozvoja vidieka na roky 2007 – 2013, sa na našom trhu objavila spoločnosť reflektujúca na potreby poľnohospodárov – Garant projekt, s. r. o.

Jej konateľom je poľnohospodárom známy Marián Libiak, ktorý dlhé roky pôsobil ako riaditeľ Ústavu vedecko – technických informácií pre pôdohospodárstvo. A práve pod jeho vedením ústav zabezpečoval prísun informácií v podstatnom predvstupovom období do Európskej únie. A nie len vtedy. Veď spravoval desiatky portálov organizácií Ministerstva pôdohospodárstva, zabezpečoval informácie z FAO, vydával mesačník Svetové pôdohospodárstvo, ale i známe multimediálne nosiče o ovocinárstve, vinohradníctve, ale chove hospodárskych zvierat. Ústav pod vedením súčasného konateľa Garant projekt získal neraz rôzne ocenenia, vrátane niekoľkých Zlatých kosákov. Všetky aktivity, ktoré robil, mali cieľ pomôcť poľnohospodárom v ich podnikaní.

A takýto cieľ má Marián Libiak aj v súčasnosti. Chce im ponúknuť vypracovanie projektu pre Program rozvoja vidieka 2007 – 2013 na profesionálnom, ale zároveň osobnom prístupe a za rozumnú cenu.

„Každý platí skutočne len za to, čo si objedná. Vyberie si úkony o ktoré má záujem. Nerobíme s percentami, s prepočtami. Každý v momente vie, koľko zaplatí. A keď si to porovná s cenami konkurencie, zistí, že práve tie naše sú veľmi dobré,“ hovorí M. Libiak.

Spoločnosť Garant projekt sa môže okrem nižších cien, ako má napríklad konkurencia, pochváliť aj spolupracovníkmi, ktorí pripravovali projekty už v prvom programovacom období. Majú dostatok informácií a primárne sa chcú zameriavať na problematiku poľnohospodárstva.

„Je to z dôvodu, že poľnohospodárske prostredie dôverne poznám a to znamená, že sa v ňom cítim najistejšie a najlepšie. Poľnohospodári mi prirástli za moje pôsobenie v ÚVTIPe k srdcu,“ povedal Marián Libiak.

Aj z tohto pramení jeho filozofia, že chce spolupracovať len s klientmi, ktorí majú šancu, aby ich projekty boli úspešné.

„Nebudem riskovať dôveru klienta, kde je pravdepodobné, že nedosiahne adekvátnu bodovú hranicu len preto, aby sme dostali určité peniaze na účet,“ uviedol.

Na druhej strane ale hovorí, že chcú byť otvorení tak pre menších farmárov, ako i veľké poľnohospodárske spoločnosti alebo družstvá.

Garant projekt, s. r. o.
Akademická 4
949 01 Nitra

Marián Libiak
info@garantprojekt.sk
0905 443 241

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Garant projekt

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments