Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
Poľnovízia Z domova

Do Bratislavy vyrazili traktory, do cieľa by ich malo prísť sto

chat_bubbleKomentáre: 4 visibilityZobrazenia: 1056

Patrik Magdoško z Iniciatívy poľnohospodárov hovorí vo videobsahu o cieľoch protestu, ktorý začal v pondelok 18.2.2018.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1460 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

4 komentáre

 1. Mizu
  18. februára 2019

  Mašinky z PRV? Vyzerajú nóbl.

  Odpovedať
 2. Anna
  19. februára 2019

  Patrik Magdoško, keby si hospodáril na pôde najnižšej bonity, na svahoch s nadmorskou výškou 900-1300 m n. m. s povinným zaťažením zvieratami, neviem, či by si tak vehementne obhajoval stropovanie platieb, keď sa platby na znevýhodnené podmienky stále krátia z rôznych dôvodov, najnovšie platí degresivita.
  Súhlasím, ak bude stropovanie viazané na bonitu obhospodarovanej pôdy. Veď každý hektár potrebuje náklady na obhospodarovanie, ibaže výnosy z toho istého hektára sú podstatne iné.

  Odpovedať
 3. G.S.
  19. februára 2019

  Anna – Magdoško nie je roľník. To je zástupca kozmetickej firmy a podľa OR asi už ani to nie. K roľníčeniu sa približuje len v občianskom združení zameranom na jazdu na koni. Kandidoval za terajšiu opozíciu do krajského zastupiteľstva v KSK. Nevyšlo mu to. Občianska iniciatíva Zemplína ktorou sa oháňal je už dnes nedostupná. A tak zrazu si spomenuli na „kolegu“ zabitého v novembri. A vraj to vôbec nie je napojené na opozíciu. To je ako s Gallovou z Vidieckej platformy. To podľa všetkého tiež nie je roľníčka, lebo som ju osobne nenašiel ako žiadateľku o priame platby , ale pritom vehementne rozpráva do roľníčenia. Ale zas je to osoba spojená s Pčolinským z protestov Gorila. To je zas opozícia. O Oravcovi s 2000 ha vydávanom za drobného farmára je zbytočná debata. No a tento ide protestovať za stropovanie. Jasne , verím a hneď pobežím podporiť ich úplne „nepolitickú“ akciu. Len hľadám niekoho, kto sa za dobu môjho výletu do Bratislavy bude starať o môj dobytok. No lebo ja som skutočný drobný roľník a akosi na takéto srandy čas nemám.

  Odpovedať
 4. Mižu
  19. februára 2019

  G.S. – smekam slamený klobúk pane. Trefa.

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.