Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Aktualizované 11.20 – Top Agro 2010 fotoobjektívom poľnoinfo.sk

Ospravedlňujeme sa všetkýmm čitateľom, ktorí od pondelka 19.00 do dnes (utorok) 11.20 nenašli na našej webovej stránke sľubovanú fotogalériu. Môžu za to technické problémy, ktoré sa nám podarilo odstrániť až v týchto chvíľach. Ďakujeme vám za pochopenie.

O držiteľoch ocenenia najlepších poľnohospodárskych manažmentov sme vás už informovali. Teraz si môžete pozrieť, ako to na slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré sa uskutočnilo vo štvrtok – 21. októbra v Piešťanoch vyzeralo. Fotograf poľnoinfo.sk zachytil pre vás najzaujímavejšie momenty zo slávnostného večera.

Pozrite si fotogalériu a v prípade, že sa medzi ocenenými nájdete, stiahnite si fotky, ktoré sme sa snažili uložiť na našom serveri v čo najväčšej kvalite. Ak ste sa na fotkách nenašli a máte o ne záujem, kontaktujte nás. Na portál sme vyberali len niekoľko, ostatné máme v archíve a môžeme vám ich zaslať emailom, alebo poštou.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: foto poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1523 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments