Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Aktualizované: Norbert Bödör nebol vzatý do väzby v kauze Dobytkár

blank

Bývalý šéf Špecializovaného trestného súdu Michal Truban podľa informácií Aktuality.sk nevzal do väzby nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra pre obvinenie v kauze Dobytkár. V prípade spoluobvineného Petra Kubu rozhodol opačne, poslal ho za mreže.

„Potom, čo NAKA zadržala koncom pracovného týždňa P.K. a N.B. v rámci akcie DOBYTKÁR a policajný vyšetrovateľ dal podnet na návrh na ich vzätie do väzby, s ktorým sa prokurátor stotožnil, P.K. zostáva vo vyšetrovacej väzbe, N.B. bol prepustený z väzby na základe rozhodnutia Špecializovaného trestného súdu,“ informuje prostredníctvom sociálnej siete Polícia SR.

Prokurátor sa podľa informácií Denníka N odvolal a tak vo veci bude rozhodovať Najvyšší súd. Norbert Bödör je však už na slobode, rozhodnutie nemá odkladný účinok.

 

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

 1. blank
  Robert Dohál
  6. júla 2020

  No to je námet na scenár:
  Polícia vedela, že príde.
  On vedel že môže prísť
  Vyšetrovateľ si myslel,že sudca neni kóšér.
  Prokurátor si to ale nemyslel, asi.
  Sudca vedel , asi, že mu to príde, keď bude slúžiť.
  A všetci svorne vedeli, že ho ten sudca pustí.
  A kto vie čo kto ešte vedel, či vie. Večer ma totiž na hranici kontrolovali policajti v nepriestrelných vestách so sapíkmi a hľadali osoby ukrývajúce sa vo vozidlách. Údajne. . .

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.