Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Aktualizované: Norbert Bödör nebol vzatý do väzby v kauze Dobytkár

Aktualizované: Norbert Bödör nebol vzatý do väzby v kauze Dobytkár
insert_photoTASR

Bývalý šéf Špecializovaného trestného súdu Michal Truban podľa informácií Aktuality.sk nevzal do väzby nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra pre obvinenie v kauze Dobytkár. V prípade spoluobvineného Petra Kubu rozhodol opačne, poslal ho za mreže.

„Potom, čo NAKA zadržala koncom pracovného týždňa P.K. a N.B. v rámci akcie DOBYTKÁR a policajný vyšetrovateľ dal podnet na návrh na ich vzätie do väzby, s ktorým sa prokurátor stotožnil, P.K. zostáva vo vyšetrovacej väzbe, N.B. bol prepustený z väzby na základe rozhodnutia Špecializovaného trestného súdu,“ informuje prostredníctvom sociálnej siete Polícia SR.

Prokurátor sa podľa informácií Denníka N odvolal a tak vo veci bude rozhodovať Najvyšší súd. Norbert Bödör je však už na slobode, rozhodnutie nemá odkladný účinok.

 

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: TASR

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
Robert Dohál
Robert Dohál
6. júl 2020 23:32

No to je námet na scenár: Polícia vedela, že príde. On vedel že môže prísť Vyšetrovateľ si myslel,že sudca neni kóšér. Prokurátor si to ale nemyslel, asi. Sudca vedel , asi, že mu to príde, keď bude slúžiť. A všetci svorne vedeli, že ho ten sudca pustí. A kto vie… Celý komentár »