Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Agropoistenie vďaka novému partnerstvu výrazne posilnilo

Agropoistenie vďaka novému partnerstvu výrazne posilnilo
insert_photoRenomia, a. s. - Na fotografii zľava Jiří Nepala, managing partner spoločnosti RENOMIA, Marek Dudáš a Milan Knoll, konatelia spoločnosti Agropoistenie s. r. o

Spoločnosť RENOMIA, najväčší poisťovací sprostredkovateľ v strednej a vo východnej Európe, a spoločnosť Agropoistenie, špecialista na poistenie poľnohospodárstva, sa dohodli na vzájomnej spolupráci. RENOMIA sa stala 51 % partnerom v spoločnosti Agropoistenie s. r. o.

Zakladatelia a spolumajitelia spoločnosti Agropoistenie Milan Knoll a Marek Dudáš pôsobia na poisťovacom trhu od roku 2002 a patria medzi najväčších odborníkov pro oblasť poistenia poľnohospodárstva na Slovensku. Spoločnosť poskytuje poisťovacie a konzultačné služby firmám v odvetví poľnohospodárskych rizík na celom území Slovenskej republiky. Spravované poistné klientov presahuje 6 mil. EUR.

„So spoločnosťou Agropoistenie zdieľame hodnoty, víziu a silnú proklientsku orientáciu. Dôležité je, že spoločne budeme ďalej zlepšovať know-how a služby pre našich spoločných klientov. Veríme v perspektívu slovenského poľnohospodárstva a z hľadiska poistenia ho budeme maximálne podporovať,“ hovorí Jiří Nepala, managing partner spoločnosti RENOMIA.

„Sme radi, že sme v RENOMIA našli partnera, ktorý rozumie nášmu odboru, je lídrom agro poistenia v Česku a máme rovnaké hodnoty a víziu do budúcnosti. Teším sa na vzájomnú spoluprácu. RENOMIA je vedúci hráč v strednej a vo východnej Európe a má prístup k medzinárodnému know-how, ktoré môžeme využiť v praxi,“ hovorí Marek Dudáš.

Agropoistenie bude ďalej pôsobiť pod svojím menom a zakladatelia budú rozvíjať oblasť poľnohospodárstva aj v rámci RENOMIA. Spojením Agropoistenia a RENOMIA vznikne na Slovensku líder pre poistenie poľnohospodárstva, ktorý bude ďalej investovať do zlepšenia služieb a rozvoja pre svojich klientov.

O spoločnosti AGROPOISTENIE

Agropoistenie je najväčší sprostredkovateľ poistenia v agro poistení na Slovensku. Spoločnosť bola založená v roku 2013, a ponúka poistné riešenia a risk management pre poľnohospodárov. Zastrešuje agro subjekty hospodáriace na 250 tis. ha pôdy a chovajúcich 380-tis. zvierat vrátane veľkých zahraničných chovateľov ošípaných. Viac na www.agropoistenie.sk

O spoločnosti RENOMIA

RENOMIA je vedúca medzinárodná spoločnosť, založená v roku 1993 v Českej republike, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti poistenia, risk managementu a financií tak firmám, ako aj domácnostiam. Na Slovensku pôsobí od roku 2001. Strategickým partnerom RENOMIA je spoločnosť Gallagher, štvrtý najväčší poisťovací maklér na svete. RENOMIA spája atmosféru rodinnej firmy s najlepšími medzinárodnými štandardmi a poskytuje služby kdekoľvek na svete. V RENOMIA pôsobia špecialisti so zameraním na jednotlivé odbory podnikania. Vďaka tomu je RENOMIA schopná ponúknuť svojim klientom najvýhodnejšie podmienky poistenia aj podporu pri likvidácii škôd. Viac informácií nájdete na www.renomia.sk.

Autor článku: Tlačová správa Agropoistenie
Zdroj obrázku: Renomia, a. s. - Na fotografii zľava Jiří Nepala, managing partner spoločnosti RENOMIA, Marek Dudáš a Milan Knoll, konatelia spoločnosti Agropoistenie s. r. o

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments