Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jeseň LEFT
Branding VUB 2020 Jeseň RIGHT
Branding VUB 2020 Jeseň TOP
Poľnovízia Z domova

Vystúpenie ministra v Bruseli: Buď 25 alebo 13 plus 2

Vystúpenie ministra v Bruseli: Buď 25 alebo 13 plus 2

„Možno poviem percento, ktoré Vás nepoteší, ale ja by som predsa len položil ako istú hranicu, ktorá by bola pre nás hranica snov. Keby bolo možné využívať prostriedky z priamych platieb tak, aby sme mohli dosiahnuť na viazané podpory možno až tých 25-percent, ktoré som raz toto číslo kdesi mal možnosť čítať. Ak teda tých 25 je príliš neschváliteľných, tak potom by som prosil, aby tá spodná hranica bola naozaj tých 13 plus 2,“ uviedol Ján Mičovský, na Rade ministrov v pondelok 21. septembra 2020. Pozrite si celé vystúpenie ministra pôdohospodárstva, ktoré trvalo štyri minúty.

Autor článku: Juraj Huba prepis z https://video.consilium.europa.eu/
Zdroj obrázku: https://video.consilium.europa.eu/

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1581 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.