Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP

DairyCamp 2020 - letná stáž pre budúcich chovateľov dojníc

12. - 17. júla 2020

Projekt DairyCamp 2020 je unikátny projekt, ktorý vyhľadáva talentovaných študentov stredných a vysokých škôl so zameraním na veterinárne lekárstvo a živočíšnu výrobu. Prostredníctvom letnej stáže sa študenti dostanú k poznatkom z praxe, naučia sa reálne vykonávať úkony potrebné pri chove dojníc a získajú pri svojom štúdiu neuveriteľný náskok.

Cieľom je nájsť, vyformovať a motivovať budúcich profesionálov v obore, ktorí sa stanú vyhľadávanými na trhu práce. Nielenže sa prostredníctvom networkingu spoznajú s rovnako motivovanými mladými ľuďmi a potencionálnymi zamestnávateľmi, ale počas letných prázdnin zažijú aj kopec zábavy.

Tohtoročná letná stáž DiaryCamp 2019 sa uskutoční  na najmodernejšej farme dojníc v strednej Európe – AGROCONTRACT Mikuláš a.s.

Podrobné informácie nájdete TU

 

Miesto konania

Dvor Mikuláš 631, Slovensko

Organizátor

+421 908 701 285
info@dairycamp.sk
www.dairycamp.sk
AGROCONTRACT Mikuláš a.s.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.