Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

NS, teda dusíkato-sírnaté listové hnojivá. Ponúkajú riešenia!?

NS, teda dusíkato-sírnaté listové hnojivá. Ponúkajú riešenia!?
insert_photoVulcanAgro Kft.- Sírnaté listové hnojivá neaplikujme v čase kvitnutia!

Ak sme nestihli dodať pôde dostatočné množstvo síry, môžeme ju aplikovať priamo na plodiny. O potrebe síry v súčasnosti už netreba nikoho presviedčať. Má však význam aplikovať síru cez listy?

Čo je schopná rastlina prijať cez listy?

Viac ako 90 percent potrebného množstva síry absorbujú rastliny koreňovým systémom. Cez listy je príjem síry síce nižší, ale aplikáciou dusíkato-sírnych hnojív vieme dosiahnuť viditeľné výsledky.

Vulcan Profi S35-Extra

Vulcan Profi S35-Extra predstavuje produkt na báze tiosulfátu amónneho (ATS: NS13-26) obohatený o mikroelementy. Vo veľkej miere sa využíva na doplnenie síry v DAM roztokoch, ale neustále narastá počet oblastí, kde prináša dobré výsledky aj vo forme listového hnojiva. Obsah dusíka v produkte je viac ako 180 g/l a množstvo sulfátovej síry presahuje 1000 g/l.

Vulcan Profi S35-Extra aplikujeme v menších dávkach (na porasty 3–6 litrov/ha), ale aplikáciu je možné dva až trikrát opakovať.

Produkt si môžete objednať v IBC kontajneri, jednoducho ho pridajte do DAM roztoku, alebo pri ošetrovaní plodín prípravkami na ochranu rastlín do postrekovacej kvapaliny.

V rastovom štádiu vlajkového listu obilnín nazabudnime aplikovať dusík aj síru.

Vulcan RapidNS

Vulcan RapidNS je roztok s vyšším obsahom dusíka a s obsahom sulfátovej síry vyšším ako 100 g/l. Dusík dokáže rastlina dokonale využiť a síra podporuje príjem dusíka. Roztok RapidNS môžeme používať vo vyšších dávkach (10–20 l/ha) a miešať ho s koncentrátom horčíka alebo mikroelementov. RapidNS je univerzálne listové hnojivo aplikovateľné na všetky kultúrne rastliny.

Sú dostupné v kanistroch a IBC kontajneroch?

Oba produkty sú dostupné v 20 litrových kanistroch, ale aj v cenovo výhodnejších 600 alebo 1000 litrových IBC kontajneroch. Dusíkato-sírnaté listové hnojivá sa odporúča používať aj pri aplikácii biostimulátorov alebo kondicionérov pre rastliny.

Akcia na kanistre, akcia na IBC kontajnery!

Spoločnosť VulcanAgro Kft. Vám pri kúpe 10 kanistrov NS listového hnojiva alebo iného produktu (napr. roztoku magnézia) pribalí jeden kanister navyše úplne zadarmo. Pri kúpe IBC kontajnerov na Vás čaká úspešná akcia 2 + 1, kedy Vám pri zakúpení 2 IBC kontajnerov NS listového hnojiva pribalíme ako darček 100 litrov produktu s obsahom elementárnej síry.

O konkrétnych cenách a podmienkach dodania sa informujte u regionálnych zástupcov alebo predajcov spoločnosti VulcanAgro Kft.

https://www.vulcanagro.sk/www.vulcanagro.hu
www.vulcanagro.sk

Vulcan logo

Autor článku: VulcanAgro Kft.
Zdroj obrázku: VulcanAgro Kft.- Sírnaté listové hnojivá neaplikujme v čase kvitnutia!

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments