Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Zaujímavosti

Na Agrokomplexe sa predstaví 416 vystavovateľov a 9 národných zväzov

Na Agrokomplexe sa predstaví 416 vystavovateľov a 9 národných zväzov
insert_photopoľnoinfo.sk - Prípravy na Agrokomplex 2022 v plnom prúde. Zdenko Šoltýs, konateľ spoločnosti Zora - Mimex Brzotín, pri 18 Kw elektrickom traktore Farmtrac.

Po pandemických rokoch sa na Národné výstavisko agrokomplex v Nitre vracia medzinárodná poľnohospodárska a potravinárska výstava Agrokomplex. Na 47. ročníku sa predstaví 416 vystavovateľov a deväť národných poľnohospodárskych a potravinárskych zväzov, informovalo Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR. Výstava sa začína vo štvrtok 18. augusta a potrvá do nedele 21. augusta.

Počas štyroch výstavných dní sú pre návštevníkov Agrokomplexu pripravené viaceré novinky z poľnohospodárstva, potravinárstva, chovu hospodárskych zvierat, vrátane aktuálnych trendov v technike. Odbornú aj širokú verejnosť čakajú workshopy, diskusie s odborníkmi, prednášky, odborné poradenstvo aj sprievodný kultúrny program. Súčasťou výstavy je aj 15. Národná výstava hospodárskych zvierat, v rámci ktorej sa predvedú jednotlivé chovateľské zväzy a združenia so šampiónmi vo svojich kategóriách.

Spestrením tohtoročného Agrokomplexu bude Celoštátna poľovnícka výstava s medzinárodnou účasťou Poľovníctvo a príroda 2022, ktorá sa uskutočňuje raz za päť rokov. Slovenská poľovnícka komora na nej prezentuje 1200 trofejí.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: poľnoinfo.sk - Prípravy na Agrokomplex 2022 v plnom prúde. Zdenko Šoltýs, konateľ spoločnosti Zora - Mimex Brzotín, pri 18 Kw elektrickom traktore Farmtrac.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments