Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Minister S. Vlčan predloží na rokovanie vlády meno kandidáta na šéfa SPF

Minister S. Vlčan predloží na rokovanie vlády meno kandidáta na šéfa SPF
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

V sídle Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR sa v pondelok uskutočnil výberový pohovor na funkciu generálneho riaditeľa Slovenského pozemkového fondu (SPF). Na základe výsledkov výberového pohovoru odporučila výberová komisia ministrovi Samuelovi Vlčanovi (nominant OĽANO) predložiť na rokovanie vlády SR návrh na vymenovanie najúspešnejšieho kandidáta.

Ako ďalej informoval odbor komunikácie MPRV, členovia výberovej komisie v rámci výberového procesu uskutočneného formou osobného pohovoru položili uchádzačom otázky súvisiace s ich predloženými a prezentovanými koncepciami riadenia SPF, overili ich odborné znalosti, manažérske schopnosti a zručnosti uchádzača. Podľa hodnotenia výberovej komisie Marián Bulla získal 68 bodov, Karol Rajnoha 99 bodov a Jana Štilichová 86 bodov z celkového možného počtu 125 bodov.

Na základe uvedených skutočností výberová komisia určila poradie uchádzačov, a to ako prvého v poradí Rajnohu, ako druhú Štilichovú a ako tretieho Bullu.

Minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka na základe výsledkov výberového pohovoru predloží na najbližšie rokovanie vlády návrh na vymenovanie Rajnohu do funkcie generálneho riaditeľa SPF.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1537 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments