Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Dostupné listové hnojivo na báze modrej skalice

Spoločnosť Biofundus, s. r. o. ponúka kvalitné listové hnojivá. Dnes si predstavíme hnojivo, ktoré pre záhradkárov nie je žiadnou novinkou. Ide totiž o takzvanú modrú skalicu, ktorú ale Biofundus ponúka v tekutej forme pod názvom ES hnojivo Peretrix.

„Tekuté listové ES hnojivo Peretrix je na báze meďnato – vodnej suspenzie s nanošasticami medi. Výhoda tohto listového hnojiva je v jeho obsahu mikroelementov vo forme nanočastíc preventívne pôsobiacich proti hubovým a bakteriálnym chorobám a ďalším patogénov ohrozujúcich zdravý vývoj rastlín,“ hovorí Koloman Bosternák, konateľ spoločnosti Biofundus.

Spomínané listové hnojivo sa používa pri nedostatku mikroelementov a živín, na zamedzenie výskytu patogénov u rastlín.

„Dostatočná zásobenosť rastlín naším listovým hnojivom je zárukou značnej odolnosti rastlín voči bakteriálnym chorobám, perenospóre, spále, monílii, chrastavitosti a kučeravosti listov,“ povedal Koloman Bosternák a dopĺňa, že jeho použitie je určené pre vinohradníctvo, ovocinárstvo, zeleninárstvo (zemiaky, uhorky, paprika, rajčiny, fazuľa, hrášok).

Pri zemiakoch je preventívne účinný proti fytoftóre zemiakovej. Ďalej je vhodné jeho použitie preventívne každých 7 až 14 dní počas sezóny, mimo sezóny v prípade vyskytnutia sa príznakov infekcie alebo choroby spôsobenej nedostatkom mikroelementov.

KONTAKTY:
Biofundus s.r.o.
Michalská bašta 12, Nové Zámky
Tel.: +421 911 42 20 20
E-mail: bosternak@stonline.sk
Web: http://biofundus.webnode.sk/

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku:

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
6 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
František
František
25. máj 2012 23:39

Za platenenú reklamu na polnoinfe je zadarmo takýto pekný článok????
toto takto funguje?
dobre vedieť, asi je to takéto podobne aj s politikou a podobne… smutna realita slovenských médií.

Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Juraj Huba - poľnoinfo.sk
26. máj 2012 0:04

Možno práve preto, aby nás neplatil štátny orgán sme zvolili cestu: radšej päť menších inzerentov, ako jedno ministerstvo. Ďalšia cesta by bola možno fungovať na báze zamknutých – spoplatnených článkov. Myslím si, že ani cesta hlásnej trúby rezortného ministerstva, ani cesta zamknutých článkov by neboli u čitateľov priechodnejšie, ako táto.… Celý komentár »

František
František
26. máj 2012 9:05

Tak či tak to je najmenej či sa niekde treba alebo netreba registrovať, ale to že v rubrike zaujímavosti sa objaví čistá reklama o látke kturú hodnotí len jej predajca a neni nikde overená a následne veľmi profesionalne v závere článku sa objavia všetky kontakty na predajcu sú hodné gratulácie…..… Celý komentár »

Anonym
Anonym
27. máj 2012 22:11

Dobrý deň pán František, vedome zavádzať čitateľa sme nechceli. Veď aj nadpis, alebo prvá veta článku jasne deklarovali, že pôjde o text o produktoch istej spoločnosti. Situáciu sme dnes napravili a článok bol preradený z rubriky Zaujímavosti do rubriky Neprehliadnite. Dnes vám viem sľúbiť, že všetky podobné články budú uvádzané… Celý komentár »

František
František
31. máj 2012 0:23

vdaka
som rád
chýba mi tu objektývna kritika na GMO. Inak je tu dosť vecí.

MD
MD
6. jún 2012 11:55

Ako si predstavujete dlhodobo udrzat kvalifikovanu a nezavislu prevadzku agrarneho portalu pri zivote? Som toho nazoru, ze je robeny rozumne a s prehladom. To ze si zabespecuje svoju existenciu reklamou je uplne normalne nielen na Slovensku, ale vsade na svete. Zrejme ste v tejto oblasti nikdy nepracovali, a preto Vasa… Celý komentár »