Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Poľnovízia Z domova

Za 65-rokov vychovala osemdesiat tisíc absolventov

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre oslavuje 65. rokov. Na vyvrcholení osláv privítal rektor Peter Bielik ministerku pôdohospodárstva Gabrielu Matečnú a predsedu vlády Roberta Fica. Obaja hovorili o výzvach, ktoré náš agrosektor čakajú. „Musíme roztočiť kolesá slovenského poľnohospodárstva,“ uviedol vo svojom príhovore Robert Fico.

Autor článku: polnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

6 komentárov

 1. blank
  Fero
  16. októbra 2017

  Žiaľ kolesa roztáčajú ,ale do zadu !!!

  Odpovedať
 2. blank
  Anonym
  16. októbra 2017

  Ano 80 tisíc absolventov,ale koľko z nich minimálne od roku 2004 sú dajky,to znamená inžinieri,ktori si titul ing kúpili a nie vyštudovali,ale ešte lepší si tzv.profesori,kt. majú vek cca 40 rokov,ženy vyššia moc?

  Odpovedať
 3. blank
  Anonym
  16. októbra 2017

  Ano 80 tisíc absolventov,ale koľko z nich minimálne od roku 2004 sú dajky,to znamená inžinieri,ktori si titul ing kúpili a nie vyštudovali,ale ešte lepší su tzv.profesori,kt. majú vek cca 40 rokov,žeby vyššia moc?

  Odpovedať
 4. blank
  Kar
  17. októbra 2017

  Stravil som roky na tejto pseudouniverzite, kde si inak v zivote nepouzitelni pedagogovia robia profesury v Bulharsku (za par babiek) a davaju uznat na SR, kde pseudo kandidati na profesorov neschopni odpublikovat kvalitne studie sa nechavaju za poplatok dopisovat do clankov ako autori, kde uz beru aj studentov s polkou mozgu len aby naplnili stavy a pootvarali si svoje vymyslene a na kolene urobene studijne programy, kde sa zlahcuju skusky len aby títo studenti presli (lebo samozrejme nemozu vyhodit 90% rocnika), kde nielen first-contact personal (sekretarky) nevedia anglicky ale ani niektori pseudo profesori, kde autokraticky pristup a manipulacna moc nad studentami urcuje smer vyskumu (ktory sa beztak da nazvat len tazko vyskumom), kde student je len dojna krava a doktorand poskok a otrok, kde sa rozkrada a peniazky vyclenene na urcite eventy/projekty putuju nevedo kam, kde sa vedu zabomysie vojny a nie je spolupraca… a mozem pisat donekonecna… komu je zivot mily, ruky prec od tejto pseudo univerzity. A tych par schopnych pedagogov by ma malo spamatat, pozriet okolo seba a odist… alebo Vam stale staci teple miestecko a pravidelny prijem? Toto je to co Vas naplna a akym smerom chcete vychovavat slovensku inteligenciu? V tejto pseudo institucii? Hrstka studijnych programov drzi tuto potapajucu pseudounverzitu nad vodou, otazkou je dokedy? Kedy sa kompetentni zobudia a pozatvaraju pseudo studijne programy bez vyskumu a schopnych studentov? Dokedy budete mladych ludi lanarit na vase programy bez uplatnenia… v banke za prepazkou moze robit aj stredoskolak, nepotrebuje na to pocuvat 5 rokov teoriu, koncepcie, bez stipky praxe… btw. kolko katedier ma prepojeny vyskum s praxou? Realne, nie na papieri potvrdenu spolupracu kvoli akreditaciam z ktorej student cerpa velke kulove. Necudujte sa mili pracovnici na SPU ze kazdy rok je tazsie a tazsie naplnit rocniky, lebo uz aj stvorkari prijimani bez skusok Vas radsej obchadzaju, ze niektore externe formy studia uz ani neotvorite lebo nikto do takeho systemu nebude sypat svoje peniaze, necudujte sa ze uz nie ste pre sikovnych studentov atraktivni… kazdy kto chce studovat a realne byt odbornikom vo svojej oblasti Vas obide. Chvalite sa tisickami absolventov… halooo… kvalita, nie kvantita je veducim ukazovatelom! Pozrite sa za brany toho Vasho pseudo sveta ako to ma vyzerat…

  Odpovedať
 5. blank
  Lojzo
  19. októbra 2017

  Keby len rychloprofesori z Bulharska . Na ženskej fakulte FESR je vacsina z madarskymi titulmi,aj to len z Hungaria expresu.

  Odpovedať
 6. blank
  Rudolf
  26. októbra 2017

  Študoval som v rokoch 1971-76, v post normalizačných časoch. Začínalo nás 220, končila možno polovica. Nebolo to jednoduché. Ťažko sa čítajú predchádzajúce komentáre.

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.