Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa MPRV SR Z domova

Aktualizované: Nový generálny riaditeľ PPA

Aktualizované: Nový generálny riaditeľ PPA
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Podľa informácií portálu poľnoinfo.sk, ktoré následne formou tlačovej správy potvrdil agrorezort, sa novým generálnym riaditeľom Pôdohospodárskej platobnej agentúry stal Ondrej Humaj. Pred vymenovaním pôsobil vo funkcii riaditeľa Úseku príspevkov, podpôr a dotácií na PPA.

autor: Ondrej Humaj/LinkedIn

,,Od nového generálneho riaditeľa Ondreja Humaja očakávam dokončenie digitalizácie agentúry a pokračovanie v nastavených procesoch tak, aby agentúra plnohodnotne fungovala a napredovala,“ hovorí minister Richard Takáč.

Humaj bol na PPA počas pôsobenia Jozefa Kissa. Podľa sociálnej siete LinkedIn je nový generálny riaditeľ absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave. V rokoch 2009 až 2015 pôsobil na rôznych pozíciách maloobchodného reťazca Tesco Stores SR. Neskôr v období rokov 2015 až 2021 v spoločnosti Ekobauernhof, ktorá v súčasnosti vystupuje pod názvom Babičkin dvor, čo je tradičný producent slepačích vajec z regiónu Veľkého Krtíša.

Ministerstvo uvádza, že najväčšou úlohou nového generálneho riaditeľa Ondreja Humaja, je vyplatenie priamych podpôr 2023.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

5 1 hlas
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments