Zadajte hľadaný výraz

Branding RPPK 2020 ples TOP
Zaujímavosti Zo sveta

Vianočné čítanie: Česi nakupujú kapry cez internet!

chat_bubbleKomentáre: 0 visibilityZobrazenia: 678

Kapor patrí k tradičnému českému štedrovečernému stolu. Rybu už však nie je nevyhnutné kupovať od predajcov za mrazu na ulici.

Rovnako sa tiež nemusíte tlačiť v nákupnom centre. Kapra na štedrovečernú večeru ponúka dodať aj internetový obchod www.kaprik.cz. Zábudlivcom, ktorí sa spamätali naozaj na poslednú chvíľu, odporúča objednávať kapra telefonicky. Garantuje však jeho dodanie, aj keď za mierne vyššiu cenu.

Navyše zaručuje, že rybu, ktorú vám donesú, vylovili a spracovali iba zopár hodín pred doručením. Pre overenie, že je kapor naozaj čerstvý, je na dodacom liste vyznačené, kedy bol zabitý.

Záujemcov o nákup kapra cez internet postupne pribúda. Vlani tento internetový obchod predal 200 kaprov a tento rok sa ich počet vyšplhal už na niekoľko stovák, informovali dnes Lidové noviny.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: fishmarket.cz

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1434 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.