Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2019 Jesen LEFT
Branding VUB 2019 Jesen RIGHT
Branding VUB 2019 Jesen TOP
Tatra banka 2018-12
Pottinger 2018
Poľnovízia Z domova

Stropovanie priamych platieb po roku 2020?

chat_bubbleKomentáre: 4 visibilityZobrazenia: 9210
UniCredit Bank 2018

Slovensko o peniaze pri prípadnom stropovaní priamych platieb nepríde. So stropovaním nemá výrazný problém ani ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná, alebo generálny riaditeľ Pôdohospodárskej platobnej agentúry Juraj Kožuch. Viac v zázname poľnovízie z diskusie na Agrokomplexe 2017.

Autor článku: Juraj Huba – poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku:

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1410 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

4 komentáre

 1. Danka Moravčíková
  24. augusta 2017

  Niekoľkokrát som si vypočula diskusiu a je pre mňa prekvapujúce jednak konštatovanie o nedostatku analytických kapacít, ako aj vyjadrené presvedčenie, že analytika je len exaktná veda. SPU v Nitre disponuje kvalitnými ľuďmi napr. aj v oblasti agrárnej ekonómie, ktorých odborné schopnosti ostávajú na domácej pôde nevyužité. No a keďže mojou odbornou profiláciou je sociológia vidieka a poľnohospodárstva, dovoľujem si oponovať názorom, že súčasný stav nášho poľnohospodárstva je podmienený aj množstvom faktorov a indikátorov, ktoré sa síce nedajú exaktne zmerať, ale dajú sa exaktne interpretovať, pretože ich existenciu a vplyv potvrdzujú sociologické štúdie, ktoré však nie sú vždy žiadúce pre politické rozhodovanie.
  Danka Moravčíková
  Katedra spoločenských vied SPU v Nitre
  Sekcia sociológie vidieka a poľnohospodárstva pri Slovenskej sociologickej spoločnosti SAV

  Odpovedať
 2. realista
  24. augusta 2017

  RE p. Moravčíková – súhlasím a to ste ešte zabudli na VÚEPP či ako to teraz premenovali v rámci reštrukturalizácie rezortných výskumných ústavov a to nehovoriac o niekoľkých stovkách zamestnancov ministerstva – zdôrazňujem zamestnancov ministerstva nie PPA, a externých firmách ….

  Odpovedať
 3. Ivan
  25. augusta 2017

  To hádam nemyslíte vážne, že VÚEPP má kvalitný tím? Za posledné roky nič poriadne nespravili, len prežívajú. A SPU, pozrite sa do rebríčkov najlepších univerzít v SR a v Európe. (Nehovorím o svete) Kde je SPU? Kde je jej vedecký výskum? Prepáčte, ale ne/kvalita tejto univerzity je do očí bijúca.

  Odpovedať
 4. Jaro
  12. septembra 2017

  Danka Moravcikova, vy ste viedli subor na skole, aj ucili ludovu kulturu. Vdaka Vam viem co je to fajansa :)Boli to krasne casy.

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.