Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

S TWINLOGY budete aj vy rozumieť energetike

S TWINLOGY budete aj vy rozumieť energetike

Energetika ako konverzačná téma nie je práve ice-breaker. Niekoho okamžite napadne situácia ako mu niekto zvonil pri dverách, s cieľom „len„ si pozrieť jeho faktúry a pri tom vtláčal do ruky novú zmluvu s dodávateľom, ktorého názov zámerne zamlčal alebo skomolil. U veľkej časti populácie téma energií dlhodobo vyvoláva skôr vrásky na čele – zdražovanie, záhadné a nezrozumiteľné položky vo faktúrach, prípadne to berú len ako nutnosť – veď svietiť a kúriť sa musí a nič viac ich nezaujíma.

Je nevyhnutné sa zamyslieť ako z energetiky vytvoriť tému, ktorá ľudí osloví a ktorá neskončí len zaplatením faktúry. Prečo ľudia nesledujú aj nové trendy v energetike, tak ako napríklad v móde alebo spotrebnej elektronike?

Energetika má obrovský potenciál stať sa „trendy“ a to aj vďaka tomu, že je to jedno z najviac rastúcich odvetví, kde inovácie a nové technológie znamenajú zásadný pokrok v užíateľskom komforte a kvalite života. Nehovoriac o pozitívnych dopadoch na životné prostredie.

V TWINLOGY sledujeme Trendy a Inovácie na dennej báze a neskutočne nás to baví. Pri stretnutiach s klientmi alebo pri telefonických rozhovoroch preferujeme priateľský, ale profesionálny prístup. Komunikujeme so zákazníkmi tak, aby danej problematike naozaj porozumeli. Chceme byť partnerom, na ktorého sa klienti môžu obrátiť a pýtať sa aj tie najzákladnejšie otázky. Vyznávame jednoduchosť, priamočiarosť a hlavne férovosť. Nie je to žiadne cliché, ale náš životný štýl.

Naše firemné hodnoty a prístup vychádzajú z nášho každodenného fungovania. Aj my neradi stojíme v rade alebo čakáme na linke, kým si nás prevezme voľný operátor. Rovnako neklopeme na dvere a nevnucujeme naše ponuky. Prispôsobujeme sa štýlu komunikácie zákazníkov, ak niekomu vyhovuje osobné stretnutie, máme skvelých obchodníkov. Pokiaľ niekto preferuje písomnú komunikáciu, zastihne nás vždy na e-maile, sociálnych sieťach alebo WhatsApp, kde reagujeme okamžite.

Našou ambíciou je nebyť alternatívnym dodávateľom, ale dodávateľom špecialistom a partnerom. V energetike sa na nás môžete spoľahnúť a s TWINLOGY jej budete rozumieť aj Vy.

Autor článku: TWINLOGY
Zdroj obrázku:

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1557 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlas
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments