Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Rozhodnite o najlepšej!

Rozhodnite o najlepšej!
insert_photoVíťazná fotografia minulého ročníka "Detvanček" od MAS Podpoľanie

Už niekoľko týždňov prebieha na stránke Národnej siete rozvoja vidieka hlasovanie o „Najkrajšiu fotografiu z územia miestnych akčných skupín“. Do ukončenia možnosti vybrať v šiestich kategóriách víťaza zostáva už len niekoľko hodín. Využite preto možnosť pozrieť si fotografie, ktoré zachytávajú život na vidieku a ak sa vám niektoré zapáčia, pomôžte im dostať sa medzi ocenené. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční na Vidieckom večeri počas výstavy Agrokomplex 2012.

„Cieľom súťaže je spropagovať činnosť miestnych akčných skupín cez objektív fotoaparátu. Fotografie zachytávajú nie len aktivity organizácií, ktoré sa pokúšajú zlepšiť život na vidieku, ale aj dokumentujú prírodu, históriu, alebo ľudí, ktorí žijú v pôsobnosti danej miestnej akčnej skupiny,“ hovorí Malvína Gondová, manažérka Národnej siete rozvoja vidieka.

Do hlasovania sa môžete zapojiť na podstránke NSRV SR: http://www.nsrv.sk/index.php?pl=48

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Víťazná fotografia minulého ročníka "Detvanček" od MAS Podpoľanie

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1523 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments