Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Prípad utrateného koňa Chansona vyvrcholil! Vyžiadal si personálne dôsledky

Prípad utrateného koňa Chansona vyvrcholil! Vyžiadal si personálne dôsledky
insert_photoTASR - šéfka odboru komunikácie a marketingu (vľavo), minister pôdohospodárstva (v strede) a agropodnikateľ z východného Slovenska.

Prípad utrateného koňa Chansona si vyžiadal personálne dôsledky. Informovala o tom Anežka Hrdá, riaditeľka odboru komunikácie a marketingu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR.

Uviedla, že minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ján Mičovský (OĽANO) sa po návrate z Nemecka z neformálneho stretnutia ministrov AGRIFISH osobne zaujímal o prípad koňa Chansona v Dolnom Hričove, ktorý bol utratený 28. augusta.

Pripomenula, že v súvislosti s týmto prípadom minister avizoval, že nevylučuje personálne dôsledky. Po dôslednom zvážení poveril Ján Mičovský riaditeľa Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR Jozefa Bíreša, aby odvolal riaditeľku Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy (RVPS) Žilina Líviu Čičkovú pre nezvládnutie komunikácie, ktorá sa očakáva od riaditeľky RVPS.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR - šéfka odboru komunikácie a marketingu (vľavo), minister pôdohospodárstva (v strede) a agropodnikateľ z východného Slovenska.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
2 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
CHZVIL
CHZVIL
7. september 2020 21:49

Hm… , koňa sme poriešili, aj personálne ! Ale kto konečne začne riešiť volov , ktorí riadia náš vidiek dlhé roky… Kde Ste páni národohospodári ???!!!

SHR
SHR
13. september 2020 20:31

V predošlých článkoch už viacerí pripomenuli že žiadné informácie sa neobjavili vo veci koňa Chansona. Napíše už konečne niekto čo sa stalo také hrozné že ešte museli vyvodiť aj personálné dôsledky? A nemýlme pojmy, čo u ľudí znamená zomrieť u zvierat je to úhyn, nie ako v predošlých článkoch bolo… Celý komentár »