Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
MPRV SR Z domova

Prípad utrateného koňa Chansona vyvrcholil! Vyžiadal si personálne dôsledky

Prípad utrateného koňa Chansona si vyžiadal personálne dôsledky. Informovala o tom Anežka Hrdá, riaditeľka odboru komunikácie a marketingu Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka (MPRV) SR.

Uviedla, že minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ján Mičovský (OĽANO) sa po návrate z Nemecka z neformálneho stretnutia ministrov AGRIFISH osobne zaujímal o prípad koňa Chansona v Dolnom Hričove, ktorý bol utratený 28. augusta.

Pripomenula, že v súvislosti s týmto prípadom minister avizoval, že nevylučuje personálne dôsledky. Po dôslednom zvážení poveril Ján Mičovský riaditeľa Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR Jozefa Bíreša, aby odvolal riaditeľku Regionálnej veterinárnej a potravinovej správy (RVPS) Žilina Líviu Čičkovú pre nezvládnutie komunikácie, ktorá sa očakáva od riaditeľky RVPS.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR - šéfka odboru komunikácie a marketingu (vľavo), minister pôdohospodárstva (v strede) a agropodnikateľ z východného Slovenska.

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1569 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

2 komentáre

 1. CHZVIL
  7. septembra 2020

  Hm… , koňa sme poriešili, aj personálne ! Ale kto konečne začne riešiť volov , ktorí riadia náš vidiek dlhé roky… Kde Ste páni národohospodári ???!!!

  Odpovedať
 2. SHR
  13. septembra 2020

  V predošlých článkoch už viacerí pripomenuli že žiadné informácie sa neobjavili vo veci koňa Chansona. Napíše už konečne niekto čo sa stalo také hrozné že ešte museli vyvodiť aj personálné dôsledky? A nemýlme pojmy, čo u ľudí znamená zomrieť u zvierat je to úhyn, nie ako v predošlých článkoch bolo písané že zomrel kôň Chanson.

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.