Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
Komerčné informácie Z ekonomiky

OMV ako stabilný partner pre podniky agropriemyslu

chat_bubbleKomentáre: 0 visibilityZobrazenia: 748

Ziskovosť svojho podnikania môžete podstatne zlepšiť vďaka dlhej a neprerušovanej prevádzke svojich vozidiel a strojov. OMV ponúka vysokokvalitnú motorovú naftu OMV Diesel Plus a OMV Diesel CleanTech, ktoré chránia motory a agregáty pred usadeninami a tak zabezpečujú ich maximálny výkon, životnosť a najnižšiu možnú spotrebu.

Výzva

Meniace sa klimatické podmienky, nedostatok kvalifikovaných pracovníkov, znižovanie operatívneho času na vykonanie poľných prác, to všetko negatívne vplýva na ekonomiku a hospodárske výsledky poľnej prvovýroby. Preto sa v družstve Veľké Uherce snažili zabezpečiť zmenu v myslení ľudí, oboznámiť ich s novými princípmi hospodárenia a organizácie a postupne zabezpečiť zmenu v strojovom vybavení. Vďaka tomu dnes disponujú najmodernejšou technikou a novým strojovým parkom, ktorý spĺňa najvyššie nároky kladené na kvalitu a ekonomiku poľnohospodárskej výroby. Vysokokvalitné palivo je nevyhnutnou súčasťou plnenia vysokovýkonových štandardov strojov a jeho flexibilná dodávka zvyšuje nárast pracovných záberov. A preto obchodný partner, ktorý spĺňa obidva tieto atribúty, je pre podnik ako PDP Veľké Uherce podmienkou v napredovaní.

Slovami nášho partnera

Naše partnerstvo s OMV trvá už 16 rokov. Zakladá sa na dôvere a ústretovosti zástupcov OMV. Táto dlhoročná spolupráca je zrkadlom spokojnosti s kvalitou palív a obchodnými podmienkami. A navyše, OMV rešpektuje špecifiká poľnovýroby, čo je pre nás veľmi dôležité.
Ing. Andrej Baran, vedúci technických služieb PDP Veľké Uherce

Naše riešenie
Kvalitné produkty

Ručíme za kvalitu našich produktov počas celého roka.

Bezpečnosť dodávok

Doručovanie palív do 24 hodín je pre nás nesmierne dôležité. Naši zákazníci
dostávajú produkty vždy spoľahlivo a načas.

Jednoduchá spolupráca

Zákaznícky orientovaný prístup, odbornosť a flexibilita zaručujú jednoduchú spoluprácu.

Odborníci z odvetvia

Naše zákaznícke centrum, produktoví špecialisti a obchodní zástupcovia, ktorí majú bohaté znalosti miestneho priemyslu, sú Vám neustále k dispozícii a vedia Vám vždy poradiť.

Ako sme vytvorili túto hodnotu

– Úzka spolupráca s naším obchodným zástupcom umožňuje spoločnosti sústrediť sa na svoju hlavnú činnosť a spoľahnúť sa na profesionálneho partnera, ktorý vždy dodá to správne palivo v správnom čase
– Používaním našej vysokokvalitnej nafty si môžu naši zákazníci plánovať pravidelnú údržbu svojich poľnohospodárskych strojov, čím skracujú čas prestojov a zvyšujú spoľahlivosť.
– Naša prémiová nafta je jedným z dôvodov, prečo spoločnosť môže pokračovať vo svojej prevádzke bez ohľadu na náročnosť zimných podmienok.

Autor článku: Tlačová správa OMV
Zdroj obrázku: OMV

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1460 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.