Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Poľnovízia Z domova

Očakáva sa pokles rozpočtu pre novú SPP o 10 až 30 percent

O Spoločnej poľnohospodárskej politike po roku 2020 hovoril, počas semináru v Nitre, profesor Ján Pokrivčák, ktorý sa stal v minulom týždni odborným garantom novovzniknutého Inštitútu pôdohospodárskej politiky. Vo svojej prednáške odpovedá na otázky, ktoré sú pre poľnohospodárov do ďalšieho obdobia dôležité.

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

2 komentáre

 1. blank
  realista
  23. novembra 2017

  mohli by ste dať video na YouTube – nejako sa mi nedarí prehrávanie

  Odpovedať
 2. blank
  Juraj Huba - prevádzkovateľ poľnoinfo
  27. novembra 2017

  Dobrý deň, cez víkend sme na probléme pracovali. Cieľom poľnovízie je ponúkať obsah cez vlastný systém. Jednou z detských chorôb je aj vyladenie na všetky prehliadače a platformy. Pri našom teste v sobotu cez mobilné platformy iOS a Android sme nezaznamenali už žiadne problémy. Ak Vám to stále nespúšťa správne, ozvite sa buď do diskusie alebo do mailu s konkrétnymi podrobnosťami (na akom zariadení a operačnom systéme chcete video spustiť).

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.