Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2019 Jar LEFT
Branding VUB 2019 Jar RIGHT
Branding VUB 2019 Jar TOP
Tatra banka 2018-12
Pottinger 2018
MPRV SR Z domova

MPRV: Stretnutie s farmármi sa neuskutoční

chat_bubbleKomentáre: 4 visibilityZobrazenia: 1398

Na základe medializovaných informácií, že niektoré združenia farmárov navrhujú iný termín stretnutia s predstaviteľmi štátu, oznamujeme Vám, že plánované stretnutie dňa 12.4.2018 v Košiciach, sa neuskutoční. O ďalšom postupe Vás budeme informovať.

Autor článku: Michal Feik odbor komunikácie a marketingu – MPRV SR
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1286 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

4 komentáre

 1. farmár
  11. apríla 2018

  Prosím Vás, kto zase rozhodol za všetkých farmárov? Čo s tými, ktorí nie sú v žiadnom združení? Kto nechcel, nemal ísť a nie zrušiť stretnutie. Haniska je také vhodné miesto na stretnutie farmárov z celého Východu? Dočká sa niekedy malý farmár pomoci od Vás? Asi nie. Niečo pustíte do éteru a na podnet niekoľkých farmárov zrušíte stretnutie. Iné názory Vás nezaujímajú. Je to veľmi smutné.

  Odpovedať
 2. Anonym
  11. apríla 2018

  to sa dalo čakať, vladári sa boja nahnevaných sedliakov !!

  Odpovedať
 3. krízový štáb
  11. apríla 2018

  Farmári z juhu Slovenska, ktorí 8.marca 2018 s traktorovým sprievodom v celkovom počte 214 , prezentovali svoje požiadavky, ktoré zároveň odovzdali aj pani Ministerke. Pevne veria, že na celoslovenskom stretnutí s farmármi z okolia Košíc tiež budú mať možnosť vyjadriť svoje požiadavky, ktoré sú významné z celospoločenského hľadiska a čakajú na priaznivé riešenie zo strany štátnej exekutívy. KŠ

  Odpovedať
 4. S..s
  12. apríla 2018

  Nikto nerozhodol za všetkých farmárov, združenia sa takto rozhodli pre to, lebo ministerstvo na stretnutie pozvalo len 4 farmárov z východu. Oni sami povedali, že bojujeme všetci spolu a za spoločné ciele, preto takisto chcú aby s ministerkou mali možnosť sa stretnúť všetci zastupcovia farmárov z celej SR

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom.