Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Mokrý variant Dňa poľa v Očovej zaznamenaný fotoobjektívom

Mokrý variant Dňa poľa v Očovej zaznamenaný fotoobjektívom
insert_photo12 x oficiálny fotograf AGRION - Združenie dodávateľov pôdohospodárskej techniky

Dnešný Deň poľa zameraný na krmoviny preveril v Očovej schopnosti organizátorov zareagovať aj na situácie, ktoré žiaľ nie sú v ich moci. Nadpriemerný úhrn zrážok spôsobil, že v stredu o 18.00 sa zástupcovia Poľnohospodárskeho družstva v Očovej a AGRIONu – Združenia dodávateľov pôdohospodárskej techniky rozhodli presunúť vystavené a predvádzané stroje na mechanizačné stredisko do Očovej.

Podmáčané pole nedovolilo predvádzanie viac ako 80 kusov techniky a vytvorenie zázemia pre 20 vystavujúcich spoločností. Za plnej prevádzky tohto strediska sa našlo riešenie pre takzvaný mokrý variant podujatia a niekoľko stovkám návštevníkov sa predviedla technika pred pódiom za sprievodného slova docenta Finduru a zástupcov jednotlivých vystavujúcich spoločností. Napriek náhradnému programu sa návštevníci dozvedeli všetky podstatné informácie o predvádzaných strojoch, aj keď ich nemohli vidieť v zábere.

„V tejto situácii je potrebné poďakovať návštevníkom, že na podujatie prišli a vystavujúcim spoločnostiam, že chápali organizačné zmeny a ani jedna spoločnosť dodatočne neodriekla svoju účasť. Ceníme si ich prístup a veríme, že aj napriek krízovému variantu mohli osloviť svojich zákazníkov,“ uviedol profesor Ján Jech, prezident AGRION – Združenie dodávateľov pôdohospodárskej techniky v SR.

 

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: 12 x oficiálny fotograf AGRION - Združenie dodávateľov pôdohospodárskej techniky

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments