Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
MPRV SR Z domova

Mičovský: V normálnej krajine by politik za prehrešok odstúpil

blank

V slušnej normálnej krajine by vysoký ústavný činiteľ za prehrešok či mladícku nerozvážnosť odstúpil. Uviedol to minister pôdohospodárstva Ján Mičovský (OĽaNO) s tým, že po troch volebných obdobiach Smeru-SD Slovensko nie je normálnou krajinou.

Podotkol, že za pár mesiacov novej vlády sa zázraky robiť nedajú. Reagoval tak v pléne Národnej rady (NR) SR na návrh na vyslovenie nedôvery premiérovi Igorovi Matovičovi (OĽaNO).

„Niektoré veci by mali zaznieť úprimnejšie a otvorenejšie. Ak sme zástupcami ľudu a sľúbili sme, že vieme a budeme slúžiť krajine inak ako tí pred nami, že sa budeme v takýchto chvíľach správať inak,“ povedal Mičovský.

Podotkol, že Matoviča ako politika nestvoril nik iný iba terajší opoziční poslanci.

Keď bola verejnosť na konci júna informovaná o diplomovej práci predsedu parlamentu Borisa Kollára, reagoval Mičovský razantnejšie.

„Ak sa to potvrdí, nemal by byť predsedom parlamentu,“ uviedol Mičovský podľa televízie TA3.  

Pred mesiacom v súvislosti s Borisom Kollárom, podľa webového portálu spravodajskej televízie, priznal, že je z medializovaných zistení sklamaný. „Nemožno to prejsť len tak mlčaním, budem sa na to pýtať,“ povedal vtedy.

Autor článku: TASR a poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

  1. blank
    Realist
    24. júla 2020

    V normalnej krajine su aj normalny ministri

    Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.