Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
Poľnovízia Z domova

Matečná: Poľnohospodári dostanú 110 miliónov. Skončil sa čas sťažovania

Opätovné štvrtkové (13.12.) schválenie osobitného odvodu pre obchodné reťazce v Národnej rade SR, ktorý prinesie do rozpočtu 70 až 80 miliónov eur spoločne s tzv. zelenou naftou vo výške 30 miliónov eur znamená, že slovenský agropotravinársky sektor získa budúci rok najväčšie prostriedky v histórii Slovenska. Uviedla to v piatok na brífingu podpredsedníčka vlády a šéfka Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela Matečná.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1579 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

  1. blank
    jan
    17. decembra 2018

    p. Ministerka,malym farmarom nejde len a len o peniaze ako to stale omielate!vymozenost prava,odstranenie korupcie,moznost obrabat svoju podu na ktoru ma maly farmar pravny titul a nie bit sa na poli za svoje pravo a potom kazdy druhy den behat po policii,pravnikoch a sudoch!farmar ma robit na poli a nie tieto veci riesit!prečo sa VY a p.premier vyhybate stretnutiu na vychode z riadne zvolenou radou iniciativi polnohospodarov nakolko sa neda rokovat z 300 ludmi naraz aby to nedopadlo ako v Košiciach to Vas chapem,nikto z nas vam nechce ublizit aj za to sa vieme zarucit,len chceme aby ste dosli vypoculi problemi malych a strednych farmarov a spoločne našli urychlene riešenie.takze este raz nam nejde o peniaze nakolko aj tak sa k malym a strednym farmarom nedostanu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.