Zadajte hľadaný výraz

Rastlinná výroba Zo sveta

IFE FRESH PRODUCE 2008

IFE FRESH PRODUCE 2008
insert_photoUkážka najkrajšej produkcie na veľtrhu Agrokomplex

V dňoch 5. – 7. novembra 2008 sa v Moskve v EXPOCENTRE uskutoční tretia medzinárodná konferencia a výstava IFE FRESH PRODUCE 2008.
IFE Fresh Produce je jediné obchodné fórum v Ruskej federácii zamerané na ovocinársky a zeleninársky sektor. Počas neho prebieha výstava, konferencia, Fórum nákupcov do maloobchodných sietí, a tiež celý rad stretnutí s predstaviteľmi najväčších veľkoobchodných spoločností zo všetkých regiónov Ruska.

Hlavným cieľom IFE Fresh Produce je možnosť zoznámiť sa so súčasnými technológiami, prilákať investorov a nadviazať vzájomnú spoluprácu medzi ruskými spoločnosťami a zahraničnými dodávateľmi.

Buyers –Forum (Fórum veľkopredajcov a Fórum nákupcov do maloobchodných sietí) je unikátnym podujatím, ktoré umožňuje každému účastníkovi IFE Fresh Produce realizovať osobné stretnutia s riaditeľmi veľkoobchodných spoločností , ktoré sa zaoberajú obchodom s ovocinárskou a zeleninárskou produkciou. Na minuloročnom IFE Fresh Produce 2007 sa zúčastnili napr. spoločnosti Metro Cash&Carry, Peterson, Zväz maloobchodných sietí Ruskej federácie, Billa, Hyper Globus, ako aj predstavitelia spoločností Aweta, The Greenery, Syngenta, West Bridge Ltd, a mnohí ďalší.

Autor článku: Zo zahraničných portálov spracoval Martin German
Zdroj obrázku: Ukážka najkrajšej produkcie na veľtrhu Agrokomplex

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments