Zadajte hľadaný výraz

Branding VUB 2020 Jar LEFT
Branding VUB 2020 Jar RIGHT
Branding VUB 2020 Jar TOP
Potravinárstvo Z ekonomiky

Cukrovarnícka firma Nordzucker uvažuje o vystúpení z podniku Eurosugar

chat_bubbleKomentáre: 1 visibilityZobrazenia: 1890

Druhý najväčší nemecký výrobca cukru Nordzucker dnes oznámil, že uvažuje o odchode zo spoločného podniku Eurosugar. Tento podnik vytvorila firma v roku 2007 spoločne s britskou cukrovarníckou spoločnosťou ED&F Man a francúzskou spoločnosťou Cristal Union na spoločné obchodovanie s cukrom.

Hovorca spoločnosti Nordzucker agentúru Reuters informoval, že firma prehodnocuje svoje strategické marketingové aktivity po tom, ako začiatkom tohto roka dokončila prevzatie cukrovarníckych aktivít dánskej potravinárskej spoločnosti Danisco.

„Nie je vylúčené, že spoločnosť dospeje k tomu, že už v projekte Eurosugar nebude pokračovať,“ povedal hovorca. „Je to jedna z viacerých možností, nad ktorými vedenie firmy uvažuje,“ dodal s tým, že zatiaľ sa Nordzucker ešte nerozhodol.

Považský cukor, so sídlom v Trenčianskej Teplej, je jeden z dvoch cukrovarov pôsobiacich na Slovensku. Patrí do nemeckej skupiny Nordzucker.

Autor článku: TASR, posledný odstavec poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: tlačový odbor Európskej únie

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1460 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

1 komentár

 1. daliborbanga najdiplomovky 090
  12. januára 2011

  Bakalárska práca za 8 eur diplomová práca
  Bazar.sk Služby Ostatné Číslo inzerátu: 590205

  Dátum: 23. 10. 2010 upraviť zmazať Zvýrazniť / Topovať Ponukame Vam Kvalitnu a hlavne lacnu Tlac a vazbu Diplomovych Dizertacnych a Bakalarskych prac za akciovu cenu 8 eur za kus.Dalej digitalnu tlac CB za 0,03 eur farba 0,18 eur Viazanie diplomovych dizertacnych bakalarskych prac za super ceny od 8 eur Tepelnu vazbu na pockanie za 1,65 eur opravy knih za 5 eur za kus Promocne oznamenia za 0,3 eur Vizitky za 0,1 eur Tak nevahajte a volajte na tel 0908621362 S pozdravom Dalibor Banga Najdiplomovky http://www.najdiplomovky.meu.sk http://www.najdiplomovky.sk Nevahajte a zavolajte na tel 0908621362 alebo 0907506023 Najdete nas na Mickiewiczovej 9 v Ba 1 Mesto Tesime sa na Vas.

  8 €

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.