Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Vrcholia prípravy na výstavu Agrosalón

Vrcholia prípravy na výstavu Agrosalón
insert_photopoľnoinfo.sk - prvý ročník výstavy Agrosalón nasadil latku veľmi vysoko

Jedným z najvýraznejších počinov sedemnásťročnej existencie Združenia predajcov a výrobcov poľnohospodárskej techniky Agrion je iniciovanie špecializovanej výstavy Agrosalón. Jej tretí ročník začne už koncom marca v priestoroch nitrianskeho výstaviska a podľa aktuálnych informácií sa prehliadky zúčastnia všetci významní slovenskí dovozcovia a výrobcovia poľnohospodárskej techniky.

„K dnešnému dňu máme obsadených osem pavilónov a potvrdenú účasť 86 vystavovateľov a 10 spoluvystavovateľov. Celkovo je obsadených viac ako 15 tisíc metrov štvorcových výstavných plôch,“ uviedla Silvia Sabová manažérka projektu Agrosalón z Agrokomplexu Nitra.

Tá ďalej upozornila, že všetci vystavovatelia budú prezentovať len to, čo od nich odborná verejnosť očakáva. To znamená, že stánky, ktoré nemajú so zameraním veľtrhu nič spoločné, na výstavisku pod Zoborom nenájdete. Tento rok ale výstavu Agrosalón obohatí Rybársky víkend.

Ako uviedol Jozef Jenis, vedúci obchodného úseku na Agrokomplexe, všetci členovia združenia Agrion dostanú výstavnú zľavu na úrovni 15 percent a štátne výstavisko chce zvýhodniť i tých, ktorí sa po Agrosalóne zúčastnia aj tradičného augustového podujatia – výstavy Agrokomplex.

Výstavisko Agrokomplex zmenilo práve na žiadosť členov Agrionu termín usporiadania výstavy Agrosalónu z jesenných mesiacov na jarné. Periodicita dvoch rokov zostáva zachovaná a tým sa podujatie bude striedať s podobne zameranou brnianskou výstavou Techagro.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: poľnoinfo.sk - prvý ročník výstavy Agrosalón nasadil latku veľmi vysoko

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments