Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Vedením Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR je poverený Martin Chudý

Vedením Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR je poverený Martin Chudý
insert_photoTASR/Jaroslav Novák - Na snímke nápis na tabuli pred budovou, v ktorej sídli Štátna veterinárna a potravinová správa SR (ŠVPS) a Komora veterinárnych lekárov (KVL) SR na Botanickej ulici v Bratislave 15. júla 2020.

Povereným ústredným riaditeľom Štátnej veterinárnej a potravinovej správy (ŠVPS) SR je od 15. mája Martin Chudý. Povrdil to v utorok doterajší riaditeľ ŠVPS Jozef Bíreš, ktorý je novým ministrom pôdohospodárstva vo vláde odborníkov.

Chudý pôsobil podľa informácií ŠVPS v rokoch 2008 až 2017 v Bruseli na Stálom zastúpení SR pri EÚ ako diplomatický pracovník pre oblasť veterinárnej starostlivosti. Po návrate z Bruselu je od 2017 nepretržite vedúcim odboru zdravia a ochrany zvierat s komplexným zabezpečovaním pomenovanej agendy s celoslovenskou pôsobnosťou.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR/Jaroslav Novák - Na snímke nápis na tabuli pred budovou, v ktorej sídli Štátna veterinárna a potravinová správa SR (ŠVPS) a Komora veterinárnych lekárov (KVL) SR na Botanickej ulici v Bratislave 15. júla 2020.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments