Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z ekonomiky

Top Agro Slovensko 2014/2015

Aj v roku 2015 Klub poľnohospodárskych novinárov v spolupráci s Ministerstvom pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, Výskumným ústavom ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva, ktorý je súčasťou Národného poľnohospodárskeho a potravinárskeho centra v Nitre, Slovenskou poľnohospodárskou a potravinárskou komorou a UniCredit Bank organizuje súťaž TOP AGRO SLOVENSKO.

Ide už o jubilejný 20. ročník, čo je dôkaz úspešnosti a prestíže tejto celoslovenskej súťaže, v ktorej sú oceňované najlepšie manažmenty slovenského agrárneho i potravinárskeho sektoru. Ide o jediný rebríček v rezorte pôdohospodárstva, ktorý slúži na porovnanie výkonnosti jednotlivých podnikov a využívajú ho nielen domáce firmy ale aj investori v zahraničí. Ročenka, ktorá pri tej príležitosti vychádza, slúži aj ako propagačný materiál pre vyhodnotené spoločnosti, ale aj MPRV SR a SPPK a dostane sa prakticky do všetkých poľnohospodárskych a potravinárskych firiem.

V prípade zapojenia sa do súťaže TOP AGRO budeme už tradične počítať aj s vašou účasťou na slávnostnom spoločensko-kultúrnom večeri spojeným s oceňovaním najlepších za účasti najvyšších predstaviteľov rezortu, ktorý bude 22. októbra 2015 v Art Hoteli Kaštieľ v Tomášove.

Prihlášku do súťaže je možné stiahnuť si na:

http://www.topagro.sk/index.php/prihlaska

a do 31. mája 2015 ju vyplniť a poslať na adresu:

Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Výskumný ústav ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva
Zuzana Chrastinová
Trenčianska 55
824 80 Bratislava
Slovenská republika
zuzana.chrastinova@vuepp.sk

Autor článku: Klub poľnohospodárskych novinárov pri SSN
Zdroj obrázku:

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1551 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments