Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Priority nového generálneho riaditeľa Pôdohospodárskej platobnej agentúry

Priority nového generálneho riaditeľa Pôdohospodárskej platobnej agentúry
insert_photopolnoinfo.sk - ilustračné foto

Tak ako Vás už internetový portál polnoinfo.sk informoval, novým generálnym riaditeľom Pôdohospodárskej platobnej agentúry sa 11. septembra stal Ing. Roman Serenčéš, PhD.

Cieľom Romana Serenčéša vo funkcii generálneho riaditeľa PPA je zachovanie kontinuity.

„Za ďalšie priority svojho pôsobenia považujem informatizáciu a transparentnosť vo všetkých formách podpôr, a samozrejme aj ďalší rozvoj Pôdohospodárskej platobnej agentúry,“ uviedol R. Serenčéš pre internetový portál polnoinfo.sk.

Na konci augusta začala PPA podpisovať prvé zmluvy o poskytnutí finančných prostriedkov z Programu rozvoja vidieka SR 2007 – 2013.

„Máme záujem, aby projekty boli čo najskôr vyhodnotené, pretože tu cítime určitý časový sklz, ktorý vznikol v minulosti – už pri schvaľovaní základných dokumentov. PPA vyvinie maximálne úsilie, aby sa tieto finančné prostriedky dostali čo najskôr na účty žiadateľov,“ zdôraznil R. Serenčéš.

Roman Serenčéš študoval na Fakulte ekonomiky a manažmentu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre (SPU). V rokoch 1998 – 2001 absolvoval doktorandské štúdium. Pred príchodom na Pôdohospodársku platobnú agentúru bol pedagogickým pracovníkom Katedry ekonomiky na Fakulte ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre.

Autor článku: Juraj Huba
Zdroj obrázku: polnoinfo.sk - ilustračné foto

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments