Zadajte hľadaný výraz

Tatra banka 2018-12
Pottinger 2018
Legislatíva Z domova

Parlament zvolil troch členov Rady SPF

chat_bubbleKomentáre: 3 visibilityZobrazenia: 632

Poslanci Národnej rady (NR) SR vo štvrtok v tajnom hlasovaní zvolili troch členov Rady Slovenského pozemkového fondu (SPF) zo sedmičky navrhovaných kandidátov.

Plénum odobrilo Miroslava Masarika, Milana Romana a Janu Ujovú. Masarika, ktorý pracuje v Slovenskej obchodnej a priemyselnej komore (SOPK), navrhla strana Smer-SD. Táto koaličná strana navrhovala aj Ujovú, ktorá pracuje ako štátna radkyňa na Ministerstve vnútra SR. Roman pôsobí v súčasnosti ako viceprimátor mesta Skalica a navrhla ho strana SNS.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku:

Odber nových článkov na e-mail

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1209 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

3 komentáre

 1. rudo
  10. decembra 2018

  čisto zo zvedavosti by ma zaujímali mena ostatných kandidátov z hore spomínanej „sedmičky“

  Odpovedať
 2. ld
  10. decembra 2018

  odkaz pre Ruda, nájdete to na stránke spf a stručné informácie, žiaľ tuším okrem jedného človeka z tej sedmičky nie je iný poľnohospodár

  Odpovedať
 3. rudo
  11. decembra 2018

  na stránke SPF je už zoznam členov Rady SPF, mna zaujímala kandidátka (7), z ktorej boli vybratí a schválení traja kandidáti, proti zloženiu rady SPF sa nemienim vyjadriť, pokladám to za záležitosť politických strán v koalícii
  🙁
  a ďakujem za „odkaz pre ruda“

  Odpovedať

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom.