Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Najlepším privátnym bankovníctvom disponuje UniCredit Bank

Najlepším privátnym bankovníctvom disponuje UniCredit Bank
insert_photo UniCredit Bank CZ and SK

Ocenenie najlepšieho privátneho bankovníctva v roku 2017 na Slovensku získala UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia. Prestížne ocenenie magazínu The Banker si zástupcovia banky prevzali na slávnostnom ceremoniáli vo štvrtok 26. októbra 2017 v Londýne.

Privátne bankovníctvo UniCredit Bank uspelo v hodnotení pätnástich svetových najvýznamnejších osobností bankovníctva. Porotcovia posudzovali kvalitatívne i kvantitatívne ukazovatele.

„Získanie ocenenia za najlepšie privátne bankovníctvo je pre nás veľkou cťou, a to nielen preto, že ho na slovenskom trhu získavame po prvýkrát. Dokazuje našu dlhodobú snahu byť lídrom v prinášaní tých najlepších investičných riešení pre klienta. Aktuálne sa zameriavame na posilnenie v oblasti digitálnych nástrojov a tiež v oblasti ďalšieho rozvoja kompetencií privátnych bankárov. Tieto oblasti považujeme za kľúčové pre ďalší progres a skvalitnenie správy majetku rodín našich klientov do budúcnosti,“ uviedol po ohlásení výsledkov Roman Hajduk, riaditeľ pre privátnu klientelu UniCredit Bank na Slovensku.

Privátne bankovníctvo od UniCredit Bank poskytuje produkty a služby privátneho bankovníctva na Slovensku už viac než 15 rokov, kde ponúka klientom riešenia šité na mieru. Priame zastúpenie má skupina UniCredit na 14 kľúčových trhoch a v ďalších 18 krajinách na celom svete, pričom tím privátneho bankovníctva je zložený zo skúsených certifikovaných bankárov a špecialistov. UniCredit Bank je jediná banka na trhu, kde investície do produktov tretích strán vyberaných striktne podľa ich výkonnosti a kvality prevyšujú už 50 % spravovaných zdrojov klientov. Kľúčovým pilierom služieb privátneho bankovníctva je poradenstvo založené na potrebách klienta a globálna investičná stratégia založená na riadenej otvorenej architektúre investičných nástrojov, prostredníctvom ktorej môžu klienti investovať do širokého portfólia od podielových fondov s tou najlepšou výkonnosťou vo svojej investičnej triede, zaistených produktov, primárnych emisií korporátnych dlhopisov až po investičné certifikáty. Unikátnym riešením je tiež nástroj MyOneMarkets, ktorý umožňuje aktívne vytvárať individuálne emisie štruktúrovaných investičných produktov s nadštandardným výnosom už od objemu 30 tis. eur.

Každoročná súťaž PWN/The Banker Global Private Banking Awards 2017 sa koná už od roku 2009. Každoročne od mája do júla sú banky z Európy, Ázie, Afriky, Severnej a Latinskej Ameriky a z Blízkeho východu vyzvané zúčastniť sa na súťaži Global Private Banking Awards magazínu The Banker. V tejto súťaži porotcovia hodnotili vývoj kľúčových faktorov privátneho bankovníctva, portfólio a risk manažment, rozloženie aktív, due diligence, rastové a produktové stratégie, starostlivosť o klienta, obchodný model banky a rovnako inovácie.

Autor článku: Tlačová správa UniCredit Bank CZ and SK
Zdroj obrázku: UniCredit Bank CZ and SK

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments