Zadajte hľadaný výraz

Branding Ematech 2020-07 LEFT
Branding Ematech 2020-07 RIGHT
Branding Ematech 2020-07 TOP
Komerčné informácie Z domova

Krupobitie spôsobilo obrovské škody na úrode

Dňa 6. júla v popoludňajších hodinách sa v okolí Michaloviec prehnala silná búrka s krupobitím. Krúpy mali takmer veľkosť slepačieho vajca.

Počiatočné odhady škôd na poškodených plochách stanovili likvidátori až na cca 7 tisíc ha poľnohospodárskej pôdy. Najväčšie škody boli spôsobené predovšetkým na repkách,  obilninách, kukurici, sóji, slnečnici, atď v celkovej predpokladanej výške cca 3,5 mil. EUR! 

„Včerajšie krupobitie znovu potvrdzuje, že je treba včas zabezpečiť takéto riziká kvalitným poistením. Prostredníctvom našich likvidátorov, ktorí vždy v čo najkratšom možnom termíne po oznámení škody klientom prídu na prehliadku poškodených pozemkov, zaisťuje Agra poisťovňa poľnohospodárom veľmi rýchle vyplatenie poistnéhov plnenia,“ povedal Ing. Dalibor Bán, riaditeľ Agra poisťovne.

Upozornenie: Pohodlná a jednoduchá možnosť oznámenia škôd na poškodených pozemkoch online na stránke www.agrapoistovna.sk.

Autor článku: Agra poisťovňa
Zdroj obrázku: Agra poisťovňa

Odber nových článkov na e-mail

blank

Máte záujem stať sa pravidelným odoberateľom článkov z portálu poľnoinfo.sk? 1571 čitateľov od nás dostáva čerstvé informácie priamo na email každé ráno. Nečakajte a pridajte sa k nim aj vy.

Komentujte

Všetky polia sú povinné. Vaša emailová adresa nebude zverejnená a slúži iba ako ochrana pred spamom. Ak sa váš komentár v článku nezobrazí ihneď po jeho odoslaní, zachytila ho automatická antispamová ochrana. V tom prípade nás prosím kontaktujte a my daný komentár dohľadáme a manuálne schválime.