Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Pozvánka do expozícií našich partnerov

Pozvánka do expozícií našich partnerov
insert_photoarchív poľnoinfo.sk - Veľtrh Tech Agro v Brne je starším súrodencom Agrosalónu.

Na 4. medzinárodnom poľnohospodárskom veľtrhu Agrosalón sa prvý raz predstaví ako vystavovateľ aj internetový portál poľnoinfo.sk. Našim cieľom je stretnúť sa so zástupcami poľnohospodárskej praxe, inštitúcií rezortu pôdohospodárstva, ale samozrejme aj s našimi obchodnými partnermi.

Tak by pravdepodobne znelo oficiálne vyjadrenie. Pravda je ale taká, že chceme pohovoriť s priateľmi – čitateľmi, s ktorými sa cez portál poľnoinfo.sk stretávame už päť rokov. Veľtrh je ideálna príležitosť vo voľnej a pohodovej atmosfére podebatovať a pohostiť ľudí, ktorí pôsobia ako inšpirácia pre ďalšie aktivity. Stánok poľnoinfo.sk nájdete v pavilóne G.

Nováčikmi medzi vystavovateľmi sú aj páni z Agrobiosfer. Tí vystavujú na voľnej ploche oproti pavilónu M2. Návštevníci sa budú môcť dozvedieť o produktoch vyrábaných na prírodnej báze z morských rias so stimulačným a protistresovým účinkom. V ich stánku nájdu poľnohospodári možné odpovede na otázku intenzifikácie.

Samotná intenzifikácia nie je možná bez modernej poľnohospodárskej techniky. Partnerov nášho portálu, spoločnosť Hriadeľ, Zetor a Pottinger môžete na veľtrhu navštíviť taktiež.

Záujemcovia o spoločnosť Hriadeľ môžu vidieť značky Fendt, Challenger, Fella, Horsch v pavilóne M1. Ako nám povedala Blažena Ácsová, z marketingu, kolektív pracovník Hriadeľu pripravil pre poľnohospodárov „najlepšie stroje, za najvýhodnejších podmienok, s najlepším financovaním!“ Určite je potrebné sa presvedčiť na vlastné oči.  Na veľtrh ide predsa každý vystavovateľ s tým, že jeho stroje sú tie naj. Určite vás o tom budú presviedčať aj v stánku Zetoru v pavilóne M3.

Ako samostatného vystavovateľa stroje značky Pöttinger síce na veľtrhu nenájdete, ale ich zariadenia si môžete prehliadnuť v pavilóne G. Vystavujú v stánku spoločnosti Some Slovakia, kde nájdete aj obchodných zástupcov značky Pöttinger, ktorí sú vždy ochotní poradiť.

Veľtrh Agrosalón začína už zajtra (20. marca) na Výstavisku Agrokomplex.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk - Veľtrh Tech Agro v Brne je starším súrodencom Agrosalónu.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments