Zadajte hľadaný výraz

MPRV SR Z domova

Obsadzuje sa miesto druhého štátneho tajomníka

Obsadzuje sa miesto druhého štátneho tajomníka
insert_photopoľnoinfo.sk - Poľnohospodári poznajú budúceho štátneho tajomníka aj ako odborníka na spoločnú poľnohospodársku politiku EÚ.

Podľa Uznesenia vlády číslo 17759/2012 dôjde k prvému júnu 2012 k vymenovaniu druhého štátneho tajomníka ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka.

Stane sa ním Štefan Adam, súčasný riaditeľ odboru poľnohospodárstva a služieb na Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komore.

Štefan Adam ukončil v roku 1988 Technickú fakultu Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre. Profesionálnu kariéru začínal v Hydinárskom kombináte Levice, v ktorom pracoval do roku 1992, až do svojho nástupu na Výskumný ústav ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva v Bratislave. Od roku 1999 bol na Ministerstve pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, kde pôsobil ako riaditeľ odboru a generálny riaditeľ sekcie. Od roku 2008 je súčasťou Slovenskej poľnohospodárskej a potravinárskej komory v Bratislave.

Štefan Adam patrí aj medzi iniciátorov verejnej diskusie ku koncepcii poľnohospodárstva, ktorá bola spustená v závere apríla a ktorej výstupy sú k dispozícii na vytvorenie názorového portfólia dôležitého pre tvorbu záväzného dokumentu.

Autor článku: Juraj Huba - poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: poľnoinfo.sk - Poľnohospodári poznajú budúceho štátneho tajomníka aj ako odborníka na spoločnú poľnohospodársku politiku EÚ.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments