Zadajte hľadaný výraz

Z domova

Ukážky a ceny inzercie na portáli Poľnoinfo.sk – Článok

Ukážky a ceny inzercie na portáli Poľnoinfo.sk - Článok
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Portál poľnoinfo.sk je v prevádzke od augusta 2008 a odvtedy poľnohospodárov nepretržite informuje o novinkách z agrárneho sveta. Robí tak prostredníctvom svojich spolupracovníkov, ktorí sledujú najdôležitejšie udalosti zo slovenského poľnohospodárstva a z cenových informácií. Spravodajský servis dopĺňajú informácie z tlačových agentúr, rezortných inštitúcií alebo partnerských organizácií.

Kvalitu portálu reprezentuje vysoký počet inzerentov, bez ktorých by nebola tvorba a uverejňovanie agrárnych správ možná. Inzerentom vychádzame v ústrety, aby si boli istí, že ich prezentácia na portáli im prinesie želaný efekt.

Reklamný článok na portáli Poľnoinfo má cenu 600 €. Jedna spoločnosť môže mať na portáli uverejnených maximálne 10 článkov. Každý článok môže mať maximálne 3600 znakov s medzerami. Úvodná fotografia musí byť na šírku v pomere strán 4:3 a za jej obsah zodpovedá objednávateľ.

V prípade záujmu o inzerciu nás neváhajte kontaktovať. Našim cieľom je nájsť riešenie, ktoré bude pre prezentáciu vašej spoločnosti najvýhodnejšie a najvhodnejšie. Inzercia je možná najmenej na dobu 10 týždňov.

Autor článku: ukážka inzercie
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments