Zadajte hľadaný výraz

Z domova Zaujímavosti

Súťaž Top Agro Slovensko a Najkrajší chotár

Výsledky minuloročného hospodárenia sú známe a opäť je tu možnosť prihlásiť sa do 14. ročníka súťaže Top Agro Slovensko, ktorá dá odpoveď na to, ako si vlani počínali manažmenty agro-potravinárskych spoločností a farmári.

Štrnásty ročník súťaže Top Agro Slovensko dal viac razy do pozornosti minister pôdohospodárstva Stanislav Becík. Akokoľvek sú súčasné hospodárske podmienky zložité, život ide ďalej a stojí za to udržať záujem o súťaž, ktorá dáva prehľad o výkonnosti a kvalite manažmentov. Tú treba ešte viac pestovať v zostrujúcich sa podmienkach podnikania, aj keď nadobúda miestami charakter zápasu o existenciu podnikov.

Každý rok sú vždy nové podmienky. Top Agro objavuje nové tváre a preveruje stálice. Stovky firiem dostalo od Výskumného ústavu ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva dotazník. Ku komu sa nedostal, má možnosť takisto sa zapojiť do súťaže.

Okrem toho je možnosť prihlásiť sa aj do 9. ročník súťaže o Najkrajší chotár. Tá dáva obraz o tom, ako sa agropodnikatelia na Slovensku starajú o svoje chotáre a farmy.

O parametroch a prihláškách prináša viac informácií stránka www.topagro.sk. A v priebehu leta sa dočítate viac o úspešných podnikateľoch aj na webovej stránke www.polnoinfo.sk.

Prihlášky do Top Agro posielajte na adresu
e-mail: zuzana.chrastinova@vuepp.sk alebo poštou na adresu: Výskumný ústav ekonomiky poľnohospodárstva a potravinárstva, Trenčianska 55, 824 80 Bratislava.

Do Najkrajšieho chotára
e-mail arvi@arvi.sk alebo listom na poštovú adresu: Agentúra pre rozvoj vidieka, Akademická 4, 949 01 Nitra s označením Chotár roka na obálke.

Autor článku: Klub poľnohospodárskych novinárov
Zdroj obrázku:

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments