Zadajte hľadaný výraz

Registrácia na portáli poľnoinfo.sk

Zaregistrujte sa na portáli Poľnoinfo a získajte mnoho výhod.

Ak už máte účet vytvorený, môžete sa kedykoľvek prihlásiť a užívať všetky výhody.

Ak si neviete spomenúť na svoje prihlasovacie heslo, môžete si ho obnoviť využitím funkcie Zabudnuté heslo priamo na podstránke prihlásenia.

Videonávody

Výhody registrácie na poľnoinfo.sk

Zapojte sa do diskusie k článkom rýchlejšie a jednoduchšie

Prihlásení používatelia nemusia vypĺňať svoje meno a emailovú adresu pri písaní každého komentára – tak ako musia robiť neregistrovaní komentujúci.

Nastavte si fotografiu

V úprave vášho profilu si môžete nahrať svoju vlastnú fotografiu alebo obrázok, ktorý sa zobrazí vedľa vášho mena v diskusiách.

Hodnoťte kvalitu článkov

Registrovaní a prihlásení užívatelia majú možnosť hodnotiť kvalitu článkov, podcastov a videí na portáli Poľnoinfo. Hodnotenie je v rozmedzí medzi jednou a piatimi hviezdičkami. Všetky hodnotenia užívateľov pre daný článok, podcast alebo video sa automaticky spriemerujú a výsledné hodnotenie sa zobrazí priamo pri hodnotenom obsahu.

Hodnoťte komentáre iných užívateľov

Registrovaní a prihlásení užívatelia môžu hodnotiť kvalitu komentárov iných užívateľov. Hodnotí sa formou „palec hore“ alebo „palec dole“. Komentáre, ktoré majú najviac pozitívnych hodnotení, sa v diskusii automaticky presunú na vyššiu pozíciu.

Odoberajte komentáre iných užívateľov

Registrovaní a prihlásení užívatelia si môžu nastaviť takzvané sledovanie iných užívateľov. Keď si zapnete sledovanie konkrétneho užívateľa, dostanete upozornenie zakaždým, keď daný užívateľ zverejní na portáli Poľnoinfo nejaký komentár.

Ochrana osobných údajov

Registráciou na portáli Poľnoinfo súhlasíte s tým, že spracujeme niektoré vaše osobné údaje. Viac informácií nájdete na podstránke Ochrana osobných údajov.