Zadajte hľadaný výraz

  • Inzercia
Komerčné informácie Z domova

Pozvánka: Stroje McHale – dlhodobá životnosť a spoľahlivosť

Pozvánka: Stroje McHale - dlhodobá životnosť a spoľahlivosť
insert_photoBlakom, s. r. o.

Aktuálny týždeň sa poľnohospodárom v troch regiónoch Slovenska predstavia lisy s variabilnou komorou a baličky guľatých balíkov McHale. Ide o írsku značku známu svojou trvanlivosťou, spoľahlivosťou, inovačnými riešeniami a hodnotou, ktorú za svoje peniaze získate.

„Ako každý stroj McHale, tiež zvinovacie lisy s pevnou komorou radu F500 a lisy s variabilnou komorou radu 600 sú skonštruované podľa požiadaviek poľnohospodárov, na základe najnovších poznatkov a za použitia najmodernejších technológií,“ hovorí Peter Kompan, zástupca spoločnosti Blakom, autorizovaného zástupcu spoločnosti Manatech pre Slovenskú republiku.

Základnými výhodami strojov je podľa výrobcu jednoduchosť a ľahká ovládateľnosť. Ak sa k tomu pridruží výbava, ktorá pozostáva z progresívneho systému mazania, alebo výklopnej podlahy pre odblokovanie, dostaneme zariadenie, ktoré si poradí s tými najhúževnatejšími plodinami v tých najtvrdších podmienkach.

„Balíkovacie stroje sú tiež vyrobené tak, aby vydržali dlhodobé zaťaženie,“ hovorí Peter Kompan.

Spoločnosť  McHale  vytvorila stroje, ktoré sú jednoduché a ľahko ovládateľné pre svojich užívateľov. Výbava strojov, ako napríklad hydraulický systém odstrihnutia fólie s automatickým nastavením pre zahájenie ovinutia nasledujúceho balíka, výkonný napínač fólie o šírke  750mm, ktorý zabezpečuje kvalitné obalenie a maximálne využití fólie, môže byť jednoducho  ovládaný stlačením  tlačidla,  alebo diaľkového ovládača, či účinná odkladacia rampa pre stavanie balíkov spoločne s tými najkvalitnejšími komponentami, zaručujú dlhodobú životnosť a spoľahlivosť.

Stroje menovanej značky môžete vidieť od stredy na týchto miestach:
12. júna (streda) v Tornali (viac info na 0915 813 885)
13. júna (štvrtok) v Bobroveckej doline (okres LM) na Salaši Pastierska (viac info na 0903 809 889)
14. júna (piatok) v Blatnici (okres MT) pri hoteli GADER (viac info na 0903 556 152).

Predvádzanie strojov prebieha vždy od 10.00 do 13.00.

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: Blakom, s. r. o.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments