Zadajte hľadaný výraz

Nezaradené

Nitrianske výstavisko zrušilo jesenné výstavy Autosalón i Agrosalón

Nitrianske výstavisko zrušilo jesenné výstavy Autosalón i Agrosalón
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Nitrianske výstavisko sa rozhodlo zrušiť jesenné výstavy Autosalón a Agrosalón. Výstava osobných, úžitkových a nákladných automobilov, dopravnej techniky, autopríslušenstva a servisnej a garážovej techniky Autosalón sa mala uskutočniť od 7. do 10. októbra,  medzinárodný poľnohospodársky veľtrh Agrosalón sa mal konať od 20. do 23. októbra.

Vedenie agrokomplexu Národného výstaviska pristúpilo k zrušeniu výstav po rozhovoroch s vystavovateľmi a obchodnými partnermi, berúc do úvahy stále sa zhoršujúcu epidemiologickú situáciu, informovalo výstavisko.

Podľa riaditeľa štátneho podniku agrokomplex Národné výstavisko Róberta Kanása výstavisko veľmi detailne mapuje škody spôsobené pandémiou nového koronavírusu i celkovú ekonomickú situáciu, od ktorej závisí budúcnosť výstaviska.

„Vlani sme zaznamenali výpadok tržieb cez 80 %. Do tejto chvíle za celé obdobie pandémie sme prišli o 15 miliónov eur na tržbách. Táto suma môže byť pre nás likvidačná, verím, že štátne inštitúcie k tomu pristúpia s náležitou pozornosťou,“ skonštatoval Kanás počas výstavy Tradície slovenského vidieka v druhej polovici augusta.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
0 Komentárov
Inline Feedbacks
View all comments