Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa Z domova Zaujímavosti

NAKA zadržala podnikateľa Norberta Bödöra v rámci akcie Dobytkár

NAKA zadržala podnikateľa Norberta Bödöra v rámci akcie Dobytkár
insert_photoTASR - Na snímke uprostred nitriansky podnikateľ Norbert Bödör prichádza vypovedať v kauze Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA) na NAKA v Bratislave 3. júla 2020.

Polícia SR potvrdila, že Národná kriminálna agentúra (NAKA) v piatok večer zadržala podnikateľa Norberta Bödöra. Informovala o tom na svojom profile na sociálnej sieti.

“Môžeme potvrdiť, že dnes o 22:45 Národná kriminálna agentúra zadržala N.B. v rámci akcie Dobytkár, v ktorej sú vyšetrované úplatky za zatiaľ viac ako 10 000 000 eur,” uviedla Polícia SR.

Denník N predtým informoval, že nitriansky podnikateľ Norbert Bödör sa v piatok neskoro večer dostavil na policajné prezídium. Polícia ho obvinila pre úplatky v Pôdohospodárskej platobnej agentúre. Ak by neprišiel, bol by naňho vydaný zatykač.

Podľa denníka N Norberta Bödöra kontaktoval ešte vo štvrtok vyšetrovateľ kauzy Dobytkár, pretože ho chceli vo veci vypočuť a odovzdať mu obvinenie. Norbert Bödör, ktorý bol s rodinou v Chorvátsku, vyšetrovateľovi povedal, že príde v piatok.

Polícia SR v piatok informovala, že v rámci akcie Dobytkár na celom území Slovenskej republiky NAKA vykonala zaisťovacie úkony a vzniesla obvinenie trom fyzickým osobám a dvom právnickým osobám za obzvlášť závažný zločin legalizácie príjmu z trestnej činnosti.

Autor článku: TASR
Zdroj obrázku: TASR - Na snímke uprostred nitriansky podnikateľ Norbert Bödör prichádza vypovedať v kauze Pôdohospodárskej platobnej agentúry (PPA) na NAKA v Bratislave 3. júla 2020.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
1 Komentár
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
CHZVIL
CHZVIL
4. júl 2020 19:49

Ľ.J. už spáva so zubnou kefkou…