Zadajte hľadaný výraz

Článok dňa MPRV SR Z domova

Agrorezort má nového štátneho tajomníka

ministerstvo
insert_photoarchív poľnoinfo.sk

Vláda SR v pondelok v noci vymenovala nového štátneho tajomníka ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka.

„Vláda vymenúva Martina Fecka do funkcie štátneho tajomníka dňom 23. marca 2020,“ informuje uznesenie 2. zasadnutia vlády SR.

Oficiálny životopis Martina Fecka a Jána Mičovského, nového šéfa agrorezortu, uverejníme po ich zverejnení na webovom sídle ministerstva.

Autor článku: poľnoinfo.sk
Zdroj obrázku: archív poľnoinfo.sk

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Odoberať komentáre k tomuto článku
Upozorniť ma
guest
5 Komentárov
Najlepšie hodnotené
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
View all comments
Juraj Mačaj
Juraj Mačaj
24. marec 2020 11:31

Ako novému štátnemu tajomníkovi prajem pánu Feckovi veľa šťastia do novej práce. Vzhľadom na to, že už je po voľbách a už netreba robiť politiku, verím že príde v prvom rade na sektorovú analýzu, čiže reálne zhodnotenie kde sme. Ak som správne pochopil pán minister Mičovský sa včera vyjadril, že… Celý komentár »

Chovateľ dojníc
Chovateľ dojníc
24. marec 2020 12:42
Starý Gazda
Starý Gazda
24. marec 2020 15:41
Odpoveď na  Chovateľ dojníc

Chovatel ma pravdu celi svet ide dopredu a my chceme cuvat dozadu takto sebestačnost nebude nikdy ešte klesne mame novu vladu konečne začnime robit vyvoj ide cez konkurenciu a tej možme aktivne pomoct treba dat možnost gazdovat novim mladym ale v konkurenčnom zapase kde velky lenivy može rychlo zkrachovat a… Celý komentár »

Jozef Bulla
Jozef Bulla
25. marec 2020 7:16

Pánovi ministrovi a pánovi štátnemu tajomníkovi prajem dobré rozhodnutia a vytrvalosť pri riešení množstva nakopených problémov v ťažkej dobe i ťažko skúšanom pôdohospodárstve. Ako člen Slovenskej akadémie pôdohospodárskych vied prosím venujte pozornosť aj tejto v minulom období zanedbávanej inštitúcii. Pomôžeme Vám pri riešení problémov. Držím palce. prof. Jozef Bulla

marcel sako
marcel sako
26. marec 2020 20:21
Odpoveď na  Jozef Bulla

Bez podpory vedy a výskumu budú investície do poľnohospodárstva veľmi málo efektívne. Pretože, bez prepojenia praxe a vedy bude prosperovať možno tak 5 -10 % podnikov ktoré si know – how vedia priniesť zo západu a modifikovať ho na vlastné podmienky.